Your cart is empty
No description available for this product.
| SKU | MLH52N4AWW |
| Brand | Midea |
| Color | White |
| Voltage | 120V |
| Capacity | 5.2 cu. ft. |
| Energy Star | Yes |
| Width | 27" |
| Height | 38.7" |
| Depth | 33.5" |
| Weight | 220 lbs |
| Condition | New |
- 10 Wash Cycles
- Sanitize Cycle
- Steam Wash
- Allergen Cycle
- Self-Clean Cycle
- Auto Dispense