Your cart is empty
Haier 4.5 cu. ft. Compact Refrigerator
SKU: HC45SG42SB|Condition: New
$449.00
In Stock
Color: Black
Qty:
-+
No description available for this product.
Design Highlights
- Black finish
- Compact design
Why You'll Love It
- Ideal for small spaces like dorms, offices, or extra storage
- Flexible storage options with adjustable shelves and reversible door
| SKU | HC45SG42SB |
| Brand | Haier |
| Color | Black |
| Shelves | 2 Glass (Adjustable) |
| Voltage | 115V |
| Capacity | 4.5 cu. ft. |
| Defrost Type | Manual |
| Width | 20.5" |
| Height | 32.875" |
| Depth | 21.375" |
| Weight | 55 lbs |
| Condition | New |
- Separate Chiller Compartment
- Adjustable Glass Shelves
- Can Storage
- Door Bins
- Reversible Door
- Interior Light
Warranty
1-Year Limited