Votre panier est vide
The GE GE® 18.6 Cu. Ft. Counter-Depth French-Door Refrigerator is designed for those who appreciate both style and functionality. With a capacity of 18.6 cu. ft., this refrigerator fits seamlessly into your kitchen while providing ample storage for your groceries. The counter-depth design offers a built-in look, while the French-door style provides easy access to fresh foods. Perfect for modern kitchens, this refrigerator combines elegance with practicality.
Points forts du design
- Counter-depth design
- Fingerprint Resistant Stainless Steel
Pourquoi vous l'aimerez
- Sleek, built-in look with counter-depth design
- Fresh, filtered water and ice on demand
| UGS | GWE19JYLFS |
| Marque | GE |
| Modèle | GWE19JYLFS |
| Couleur | Fingerprint Resistant Stainless Steel |
| Voltage | 115V |
| Capacity | 18.6 cu. ft. |
| Width | 32.75" |
| Height | 69.875" |
| Depth | 31.25" |
| Weight | 250 lbs |
| État | Nouveau |
- LED interior lighting
- Deli drawer
- 4 Split Spill-proof Shelves
- Internal Ice and Water Dispenser
- Integrated Electronic Controls
- Factory-installed icemaker










