Your cart is empty
Transform your refrigerator’s look with the Café™ 3-piece Refrigerator Handle Kit. Designed for easy installation, this kit provides a cohesive, high-end appearance that complements any modern kitchen. The robust construction ensures lasting beauty and functionality, making it the perfect choice for those seeking a personalized touch for their appliances.
Design Highlights
- Brushed brass finish adds a touch of personalized style
Why You'll Love It
- Allows for personalization of your refrigerator's appearance
| SKU/Model | CXMA3H3PNCG |
| Brand | Café |
| Color | Brushed Brass |
| Pieces | 3 |
| Width | 5" |
| Height | 36" |
| Depth | 5" |
| Weight | 6 lbs |
| UPC | 084691851085 |
| Condition | New |
- Designed exclusively for the Café Customizable Modern Glass Collection
Compatible Products
CWE19SP2NS1CWE19SP3ND1CWE19SP4NW2
Warranty
Limited 1-year any part of the accessory

