Your cart is empty
Give your gas range a custom look with the Café™ Customizable Professional Collection Kit. This 8-piece set features robust, stylish hardware designed to elevate your kitchen’s aesthetic. Perfect for those who want their appliances to reflect their personality, this kit offers both beauty and resilience.
Design Highlights
- Professional-grade feel and finish
- Durable construction
Why You'll Love It
- Allows for personalization of your appliance
- Easy to install for a quick kitchen update
| SKU/Model | CXFCGHKPMFB |
| Brand | Café |
| Color | Matte Black |
| Pieces | 8 |
| Width | 33" |
| Height | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 5 lbs |
| UPC | 084691842783 |
| Condition | New |
- Designed to fit select Café gas ranges
- Provides a custom, professional look to your kitchen
Included Accessories
- 1 Handle
- 7 Knobs
Compatible Products
C2S900P2MS1C2S950P2MS1CGS700P2MS1CGS750P2MS1C2S900P3MD1C2S950P3MD1CGS700P3MD1CGS750P3MD1
Warranty
Limited 1-year parts and labor



