Your cart is empty
Give your Café Front Control Electric Range a bold new look with this Handle and Knob Kit. Built for durability and style, the kit offers a seamless fit and effortless installation. Ideal for those who appreciate both aesthetics and practicality, it’s the perfect way to refresh your kitchen’s centerpiece.
Design Highlights
- Matte Black finish provides a bold, modern look
Why You'll Love It
- Allows you to create a custom kitchen style that matches your decor
| SKU/Model | CXFCEHKPMFB |
| Brand | Café |
| Color | Matte Black |
| Width | 32.5" |
| Height | 5.5" |
| Depth | 8" |
| Weight | 7 lbs |
| UPC | 084691839798 |
| Condition | New |
- Complete kit to customize select Front Control Electric Ranges
Included Accessories
- 2 Handles
- 6 Knobs
Compatible Products
CES700P2MS1CES700P3MD1CES700P4MW2CHS900P2MS1CHS900P3MD1CHS900P4MW2
Warranty
Limited 1-year entire appliance


