Your cart is empty
Refresh your Café Front Control Electric Range with this Handle and Knob Kit, featuring a sleek, modern finish. Designed for easy installation and a flawless fit, this kit enhances both the look and feel of your range. It’s perfect for homeowners looking to add a personal touch to their kitchen appliances.
Design Highlights
- Brushed Copper finish offers a unique and striking appearance
Why You'll Love It
- Allows you to create a custom kitchen style that matches your decor
| SKU/Model | CXFCEHKPMCU |
| Brand | Café |
| Color | Brushed Copper |
| Width | 32.5" |
| Height | 5.5" |
| Depth | 8" |
| Weight | 7 lbs |
| UPC | 084691839781 |
| Condition | New |
- Complete kit to customize select Front Control Electric Ranges
Included Accessories
- 2 Handles
- 6 Knobs
Compatible Products
CES700P2MS1CES700P3MD1CES700P4MW2CHS900P2MS1CHS900P3MD1CHS900P4MW2
Warranty
Limited 1-year entire appliance


