Your cart is empty
Personalize your 36" Café Professional Range or Rangetop with this Café™ Handle and Knob Kit. The kit includes one handle and seven knobs, crafted for a perfect fit and a bold, modern look.
Ideal for design-conscious homeowners, this accessory set allows you to customize your appliance and elevate your kitchen’s style.
Design Highlights
- Brushed Black finish
Why You'll Love It
- Personalize your kitchen with custom hardware
| SKU/Model | CXPR6HKPMBT |
| Brand | Café |
| Color | Brushed Black |
| For Use With | 36" Café Professional Ranges and Rangetops |
| Kit Includes | 1 Handle, 7 Knobs |
| Width | 4" |
| Height | 4" |
| Depth | 38" |
| Weight | 5 lbs |
| UPC | 084691839200 |
| Condition | New |
- Allows for appliance customization
- Designed for a perfect fit
Compatible Products
CGY366P2MS1CGY366P3MD1CGY366P4MW2CGU366P2MS1CGU366P3MD1CGU366P4MW2
Warranty
Limited 1-year




