Your cart is empty
Give your 30" Café Double Wall Oven a fresh, modern look with this handle kit. Including two stainless steel handles, this kit is built for durability and easy installation, ensuring your oven looks as good as it performs.
Ideal for homeowners who want to update their kitchen with Café’s timeless style and quality.
Design Highlights
- Brushed Stainless finish
Why You'll Love It
- Personalize your kitchen with custom hardware
| SKU/Model | CXWD0H0PMSS |
| Brand | Café |
| Color | Brushed Stainless |
| For Use With | 30" Café Double Wall Ovens |
| Kit Includes | 2 Handles |
| Width | 4" |
| Height | 4" |
| Depth | 32" |
| Weight | 4 lbs |
| UPC | 084691839149 |
| Condition | New |
- Allows for appliance customization
Compatible Products
CTD70DP2NS1CTD90DP2NS1CTD90DP3ND1CTD90DP4NW2
Warranty
Limited 1-year


