Your cart is empty
Personalize your kitchen with the Café™ Double Wall Oven Handle Kit. This set includes two premium handles designed to fit Café double wall ovens, allowing you to match your appliances to your unique style. Crafted from high-quality materials, these handles offer durability and a luxurious finish. Perfect for those who want a custom, designer-inspired kitchen.
Design Highlights
- Brushed Bronze finish provides a warm, rich accent
Why You'll Love It
- Personalize your kitchen's look without replacing appliances
| SKU/Model | CXWD0H0PMBZ |
| Brand | Café |
| Color | Brushed Bronze |
| Pieces | 2 |
| Width | 30" |
| Height | 1" |
| Depth | 2" |
| Weight | 4 lbs |
| UPC | 084691837679 |
| Condition | New |
- Allows for customization of your Café double wall oven
- Professional-grade finish
- Includes two handles
Compatible Products
CTD70DP2NS1CTD90DP2NS1
Warranty
1 Year Limited

