Your cart is empty
Personalize your kitchen with the Café™ Customization Kit for French-Door Single Wall Oven in brushed black. This premium metal kit allows you to create a bold, modern look, perfectly matching your unique style.
Easy to install, it’s ideal for design-conscious homeowners who want to elevate their kitchen’s appearance with a sophisticated, custom touch.
Design Highlights
- Modern brushed black finish
Why You'll Love It
- Allows you to personalize your kitchen's aesthetic
| SKU/Model | CXWSFHKPMBT |
| Brand | Café |
| Color | Brushed Black |
| Finish | Brushed Black |
| Material | Metal |
| Width | 20.5" |
| Height | 6.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 4 lbs |
| UPC | 084691838526 |
| Condition | New |
- Designed for Café™ French-door single wall ovens
- Kit includes 2 handles and 2 knobs
Included Accessories
- 2 French-Door Handles
- 2 Knobs
Compatible Products
CTS90FP2NS1CTS90FP3ND1CTS90FP4NW2
Warranty
Limited 1-year
