Your cart is empty
Customize your French-Door Double Wall Oven with the Café™ Customization Kit in flat black. This metal kit provides a striking, contemporary finish, allowing you to express your unique style.
Easy to install and designed for durability, it’s ideal for homeowners looking to make a bold statement in their kitchen.
Design Highlights
- Modern matte flat black finish
Why You'll Love It
- Allows you to personalize your kitchen's aesthetic
| SKU/Model | CXWDFHKPMFB |
| Brand | Café |
| Color | Flat Black |
| Finish | Flat Black |
| Material | Metal |
| Width | 33.5" |
| Height | 6.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 6 lbs |
| UPC | 084691851181 |
| Condition | New |
- Designed for Café™ French-door double wall ovens
- Kit includes 3 handles
Included Accessories
- 2 French-Door Handles
- 1 Lower Oven Handle
Compatible Products
CTD90FP2NS1CTD90FP3ND1CTD90FP4NW2
Warranty
Limited 1-year


