Your cart is empty
Refresh your dishwasher’s appearance with the Café™ Dishwasher Handle Kit. This single-piece accessory is designed for easy installation and a flawless fit, allowing you to coordinate your kitchen’s look with other Café appliances. Its elegant finish delivers a premium feel, perfect for those who appreciate attention to detail.
Design Highlights
- Matte Black finish for a sleek, contemporary look
Why You'll Love It
- Allows for personalization of your dishwasher's appearance
| SKU/Model | CXQD2H2PNFB |
| Brand | Café |
| Color | Matte Black |
| Pieces | 1 |
| Width | 3" |
| Height | 30" |
| Depth | 3" |
| Weight | 2 lbs |
| UPC | 084691871250 |
| Condition | New |
- Designed for Café dishwashers with flat front panels
Compatible Products
CDD420P2TS1CDD420P3TD1CDD420P4TW2
Warranty
Limited 1-year any part of the accessory

