Your cart is empty
No description available for this product.
Design Highlights
- Black Ceramic Glass
- Sleek design
Why You'll Love It
- Faster heating
- Precise control
- Easy to clean
- Energy efficient
| SKU | GCCI3667AB |
| Brand | Frigidaire Gallery |
| Color | Black |
| Voltage | 240V |
| Control Type | Digital Touch |
| Cooktop Surface | Black Ceramic Glass |
| Number of Burners | 5 |
| Width | 37" |
| Height | 2.875" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 44 lbs |
| UPC | 012505116393 |
| Condition | New |
- Auto Sizing™ Pan Detection
- PowerPlus® Boil
- Precise Temperature Control
- Keep Warm Setting
- Induction Technology
- Hot Surface Indicator
Warranty
1 Year Limited
