Your cart is empty
No description available for this product.
Design Highlights
- Black Ceramic Glass
- Stainless Steel Trim
Why You'll Love It
- Versatile cooking options
- Easy to clean
- Precise control
| SKU | GCCE3670AS |
| Brand | Frigidaire Gallery |
| Color | Stainless Steel |
| Voltage | 240V |
| Control Type | Knob |
| Cooktop Surface | Black Ceramic Glass |
| Number of Burners | 5 |
| Width | 37" |
| Height | 2.875" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 44 lbs |
| UPC | 012505116379 |
| Condition | New |
- SpaceWise® Expandable Elements
- Express-Select® Controls
- Keep Warm Zone
- Hot Surface Indicator
- Ceramic Glass Cooktop
Warranty
1 Year Limited
