Votre panier est vide
Haier 4.5 cu. ft. Compact Refrigerator
UGS: HC45SG42SB|État: Nouveau
$449.00
En stock
Color: Black
Qté:
-+
Aucune description disponible pour ce produit.
Points forts du design
- Black finish
- Compact design
Pourquoi vous l'aimerez
- Ideal for small spaces like dorms, offices, or extra storage
- Flexible storage options with adjustable shelves and reversible door
| UGS | HC45SG42SB |
| Marque | Haier |
| Couleur | Black |
| Shelves | 2 Glass (Adjustable) |
| Voltage | 115V |
| Capacity | 4.5 cu. ft. |
| Defrost Type | Manual |
| Width | 20.5" |
| Height | 32.875" |
| Depth | 21.375" |
| Weight | 55 lbs |
| État | Nouveau |
- Separate Chiller Compartment
- Adjustable Glass Shelves
- Can Storage
- Door Bins
- Reversible Door
- Interior Light
Garantie
1-Year Limited