Votre panier est vide








Haier 14.2 cu. ft. 4-Door French-Door Refrigerator
UGS: QJS15HYRFS|État: Nouveau
$2299.00
En stock
Color: Fingerprint Resistant Stainless Steel
Counter Depth 4 Door
Qté:
-+
Counter Depth 4 Door
Points forts du design
- Fingerprint Resistant Stainless Steel finish
- Modern 4-door design
Pourquoi vous l'aimerez
- Provides flexible storage and easy access with 4-door design
- Maintains optimal freshness for produce with humidity-controlled crispers
- Resists smudges and fingerprints for a cleaner look
| UGS | QJS15HYRFS |
| Marque | Haier |
| Modèle | QJS15HYRFS |
| Couleur | Fingerprint Resistant Stainless Steel |
| Shelves | 3 Glass (Adjustable) |
| Voltage | 115V |
| Capacity | 14.2 cu. ft. |
| Crispers | 2 Humidity Controlled |
| Defrost Type | Frost-Free |
| Width | 28" |
| Height | 70" |
| Depth | 27.5" |
| Weight | 190 lbs |
| État | Nouveau |
- 4-Door French Door Design
- Bottom Freezer
- Quick Cool/Freeze
- LED Lighting
- Adjustable Glass Shelves
- Humidity Controlled Crispers
- Optional Icemaker (IM4D)
Produits compatibles
IM4D (Optional Icemaker)
Garantie
1-Year Limited