Votre panier est vide
Enjoy advanced refrigeration with the GE Profile™ 22.1 Cu. Ft. Counter-Depth French-Door Refrigerator. Featuring hands-free AutoFill, an external ice and water dispenser, and Energy Star certification, this fridge combines convenience with efficiency.
Its counter-depth design fits seamlessly into your kitchen, while spacious compartments keep your groceries organized and fresh. Perfect for modern families seeking style and smart technology.
Points forts du design
- Sits virtually flush with surrounding cabinetry
- Fingerprint resistant stainless steel
Pourquoi vous l'aimerez
- Lets you walk away while the dispenser automatically fills any container with filtered water
- Easily wipe away smudges and fingerprints for a consistently clean look
| UGS/Modèle | MYE22HYPKFS |
| Marque | GE Profile |
| Couleur | Fingerprint Resistant Stainless Steel |
| Dispenser | External Ice & Water |
| Energy Star | Yes |
| Counter-Depth | Yes |
| Total Capacity | 22.1 cu. ft. |
| Width | 35.75" |
| Height | 69.875" |
| Depth | 31.25" |
| Weight | 345 lbs |
| UPC | 084691866763 |
| État | Nouveau |
- Counter-depth design
- Hands-Free Autofill
- Full-width electronic temperature-controlled drawer
- TwinChill™ evaporators
- Advanced water filtration (removes 98% of certain pharmaceuticals)
- Showcase LED lighting
Compatible maison intelligente
GE SmartHQ AppAmazon AlexaGoogle Assistant
Garantie
Limited 1-Year Entire Appliance


