Votre panier est vide
Bring style and efficiency to your kitchen with the GE® ENERGY STAR® 24.8 Cu. Ft. French-Door Refrigerator. With 17.5 cu. ft. of fresh food space and a 7.3 cu. ft. freezer, this fridge is designed for families who need ample storage and easy access. Energy Star certified, it offers advanced cooling technology and a sleek, contemporary look.
Points forts du design
- Fingerprint Resistant Stainless Steel
- Pocket Handles
- French-door design
Pourquoi vous l'aimerez
- Wide-open access to all your fresh food
- Resists smudges for a consistently clean appearance
| UGS/Modèle | GNE25DYRKFS |
| Marque | GE |
| Modèle | GNE25DYRKFS |
| Couleur | Fingerprint Resistant Stainless Steel |
| Capacity | 24.8 cu. ft. |
| Ice Maker | Optional (IM4D ready) |
| Energy Star | Yes |
| Freezer Capacity | 7.3 cu. ft. |
| Fresh Food Capacity | 17.5 cu. ft. |
| Width | 32.75" |
| Height | 69.875" |
| Depth | 37.5" |
| Weight | 270 lbs |
| UPC | 084691851289 |
| État | Nouveau |
- LED lighting
- Full-width deli drawer
- Two humidity-controlled drawers
- Spill-proof shelves
- Internal controls with actual-temperature display
Garantie
1 Year Limited Warranty (Entire Appliance, Parts and Labor)
.webp&w=1920&q=75)



.webp&w=1920&q=75)