Votre panier est vide
Beverage Center
Points forts du design
- Counter-Depth Design
- Smudge-Proof® Stainless Steel
- French Door
Pourquoi vous l'aimerez
- Keeps food fresh with EvenTemp
- Maximizes kitchen space with counter-depth design
- Resists fingerprints
| UGS | FGBC5334VS |
| Marque | Frigidaire Gallery |
| Modèle | FGBC5334VS |
| Couleur | Stainless Steel |
| Voltage | 120V |
| Capacity | 17.4 cu. ft. |
| Ice Maker | Factory-installed Ice Maker |
| Energy Star | Yes |
| Cooling System | EvenTemp™ Cooling System |
| Water Dispenser | Internal Water Dispenser |
| Width | 32.875" |
| Height | 69.875" |
| Depth | 29.25" |
| Weight | 240 lbs |
| UPC | 047199201673 |
| État | Nouveau |
- EvenTemp™ Cooling System
- Crisper Drawers
- Full-Width Deli Drawer
- Internal Water Dispenser
- Ice Maker
- Counter-Depth Design
- Smudge-Proof® Stainless Steel
Accessoires inclus
- Water filter
Garantie
1 Year Limited
