Votre panier est vide
Bring home the Frigidaire Gallery 22.3 Cu. Ft. Counter-Depth Side-by-Side Refrigerator for a seamless, built-in look without sacrificing storage. This Energy Star certified refrigerator offers ample space and advanced cooling technology to keep your groceries fresh. The integrated ice maker ensures you always have ice on hand, while adjustable shelves and crispers provide flexible organization. Perfect for modern kitchens seeking efficiency and style.
Points forts du design
- Counter-Depth Design
- Smudge-Proof® Black Stainless Steel
Pourquoi vous l'aimerez
- Reduces freezer burn and keeps food fresh by reacting quickly to temperature fluctuations
- Built-in look for a seamless integration with your cabinetry
- Remove 99% of contaminants from your water and ice
| UGS/Modèle | GRSC2352AD |
| Marque | Frigidaire Gallery |
| Couleur | Black Stainless Steel |
| Voltage | 120V |
| Capacity | 22.3 Cu. Ft. |
| Ice Maker | Yes |
| Energy Star | Yes |
| Water Dispenser | Yes |
| Width | 36.13" |
| Height | 69.88" |
| Depth | 28.5" |
| Weight | 285 lbs |
| UPC | 012505642955 |
| État | Nouveau |
- EvenTemp™ Cooling System
- CrispSeal® Plus Crispers with Auto Humidity
- SpaceWise® Organization System
- PurePour™ Water Filter
Garantie
1 Year Limited Warranty







