Votre panier est vide






Haier 15 cu. ft. Bottom Freezer Refrigerator
UGS: HRB15N3BGS|État: Nouveau
$1999.00
En stock
Color: Black Stainless
Bottom Mount
Qté:
-+
Bottom Mount
Points forts du design
- Black Stainless finish
- Sleek, modern design
Pourquoi vous l'aimerez
- Keeps produce fresh longer with humidity-controlled crisper
- Offers flexible installation with a reversible door
- Provides clear visibility of contents with LED lighting
| UGS | HRB15N3BGS |
| Marque | Haier |
| Modèle | HRB15N3BGS |
| Couleur | Black Stainless |
| Shelves | 3 Glass (Adjustable) |
| Voltage | 115V |
| Capacity | 15 cu. ft. |
| Crispers | 1 Humidity Controlled |
| Defrost Type | Frost-Free |
| Width | 28" |
| Height | 67.5" |
| Depth | 28.5" |
| Weight | 170 lbs |
| État | Nouveau |
- Bottom Freezer
- Reversible Door
- LED Lighting
- Adjustable Glass Shelves
- Humidity Controlled Crisper
- Gallon Door Storage
Garantie
1-Year Limited