Votre panier est vide
The GE® 20.9 Cu. Ft. Bottom-Freezer Refrigerator offers easy access to fresh foods with a spacious top refrigerator and convenient bottom freezer. Its Energy Star certification ensures efficient operation, while the optional icemaker (IM4D ready) lets you customize your appliance to fit your needs. Adjustable shelves and bins provide flexible storage, making this refrigerator a smart choice for eco-conscious families and anyone seeking modern convenience.
Points forts du design
- Fingerprint Resistant Stainless Steel
- Flat top door design
Pourquoi vous l'aimerez
- Easily resist smudges and fingerprints
- Find all your favorite foods under natural-looking light
- Reverse doors to fit your kitchen layout
| UGS/Modèle | GDE21DYRKFS |
| Marque | GE |
| Modèle | GDE21DYRKFS |
| Couleur | Fingerprint Resistant Stainless Steel |
| Capacity | 20.9 cu. ft. |
| Icemaker | Optional (IM4D ready) |
| Energy Star | Yes |
| Configuration | Bottom Freezer |
| Width | 29.75" |
| Height | 69.875" |
| Depth | 34.5" |
| Weight | 215 lbs |
| UPC | 084691870518 |
| État | Nouveau |
- LED lighting
- Upfront temperature controls
- Sliding snack drawer
- Adjustable glass shelves
- Reversible doors
Produits compatibles
IM4D
Garantie
Limited 1-year entire appliance
.webp&w=1920&q=75)



.webp&w=1920&q=75)


