Votre panier est vide
Upgrade your kitchen with the Café™ ENERGY STAR® 23.1 Cu. Ft. Smart Counter-Depth French-Door Refrigerator. Enjoy ample storage, a factory-installed freezer ice maker, and an internal water dispenser. ENERGY STAR® certification ensures efficiency, making it ideal for families who value performance, style, and sustainability.
Points forts du design
- Counter-Depth Design
- Customizable Hardware
- Matte Black Finish
Pourquoi vous l'aimerez
- Fits nearly flush with surrounding cabinetry for a built-in look
- Receive alerts and manage settings from your smartphone
- Separate climates in the fresh food and freezer sections help keep foods fresh
| UGS/Modèle | CWE23SP3MD1 |
| Marque | Café |
| Modèle | CWE23SP3MD1 |
| Couleur | Matte Black |
| Capacity | 23.1 cu. ft. |
| Ice Maker | Factory-Installed in Freezer |
| Energy Star | Yes |
| Configuration | French Door |
| Water Dispenser | Internal |
| Width | 35.75" |
| Height | 69.875" |
| Depth | 31.25" |
| Weight | 345 lbs |
| UPC | 084691840032 |
| État | Nouveau |
- Wi-Fi Connectivity
- Internal Water Dispenser with Advanced Filtration
- TwinChill™ Evaporators
- Showcase LED lighting
- Quick Space shelf
- Turbo Cool & Turbo Freeze settings
Compatible maison intelligente
SmartHQ AppAmazon AlexaGoogle Assistant
Garantie
1-Year Limited Parts & Labor, 5-Year Limited Sealed System










