Votre panier est vide
Enjoy advanced refrigeration with the Café™ ENERGY STAR® 22.1 Cu. Ft. Smart Counter-Depth French-Door Refrigerator. Featuring an external hot water dispenser and in-door ice maker, this fridge offers convenience and luxury. ENERGY STAR® efficiency and smart technology make it perfect for families who want innovation, sustainability, and style in their kitchen.
Points forts du design
- Counter-Depth Design
- Customizable Hardware
- Matte Black Finish
Pourquoi vous l'aimerez
- Enjoy the convenience of hot water on demand
- Fits nearly flush with surrounding cabinetry for a built-in look
- Separate climates in the fresh food and freezer sections help keep foods fresh
| UGS/Modèle | CYE22TP3MD1 |
| Marque | Café |
| Couleur | Matte Black |
| Capacity | 22.1 cu. ft. |
| Ice Maker | In-Door |
| Energy Star | Yes |
| Configuration | French Door |
| Water Dispenser | External with Hot Water |
| Width | 35.75" |
| Height | 69.875" |
| Depth | 31.25" |
| Weight | 365 lbs |
| UPC | 084691840001 |
| État | Nouveau |
- Wi-Fi Connectivity
- Hot Water Dispenser
- Precise Fill setting
- TwinChill™ Evaporators
- Advanced Water Filtration
- Showcase LED lighting
- Drop-down tray
Compatible maison intelligente
SmartHQ AppAmazon AlexaGoogle Assistant
Garantie
1-Year Limited Parts & Labor, 5-Year Limited Sealed System








