Votre panier est vide
Experience the ultimate in kitchen innovation with the Café™ ENERGY STAR® 23.1 Cu. Ft. Smart Counter-Depth 4-Door French-Door Refrigerator. This premium appliance features a spacious, counter-depth design and advanced smart technology, including a Dual-Dispense AutoFill Pitcher for effortless hydration. Enjoy internal water and ice dispensers, customizable storage, and energy-efficient performance—perfect for modern families who demand both style and functionality.
Points forts du design
- Customizable hardware options
- Smudge-resistant matte white finish
Pourquoi vous l'aimerez
- Always have chilled, filtered water ready with the autofill pitcher
- Find exactly what you're looking for with the brilliantly illuminated LED light wall
- Keep foods fresh with separate climates in the fresh food and freezer sections
| UGS/Modèle | CJE23DP2WS1 |
| Marque | Café |
| Couleur | Matte White |
| Capacity | 23.1 cu. ft. |
| Dispenser | Internal Water and Ice |
| Ice Maker | Yes |
| Energy Star | Yes |
| Configuration | French Door |
| Water Filtration | RPWFE |
| Width | 35.625" |
| Height | 69.875" |
| Depth | 31.125" |
| Weight | 370 lbs |
| UPC | 084691851214 |
| État | Nouveau |
- Dual-Dispense AutoFill Pitcher
- LED Light Wall
- TwinChill™ Evaporators
- Humidity Control System with two bins
- Counter-depth design
Compatible maison intelligente
SmartHQ AppAmazon AlexaGoogle AssistantIFTTT
Garantie
Limited 1-year entire appliance, Limited 5-year sealed refrigerating system






















