Votre panier est vide
Customize your refrigerator’s look with the Café™ Refrigerator Handle Kit. This 3-piece set is designed for easy installation and a premium feel, allowing you to match your appliance to your kitchen’s unique style. Ideal for design-conscious homeowners, it brings a touch of elegance and personalization to your kitchen.
Points forts du design
- Brushed Brass finish for a bold, personalized look
Pourquoi vous l'aimerez
- Allows you to create a custom kitchen aesthetic
| UGS/Modèle | CXLB3H3PMCG |
| Marque | Café |
| Couleur | Brushed Brass |
| Pieces | 3 |
| Width | 4" |
| Height | 36" |
| Depth | 4" |
| Weight | 7 lbs |
| UPC | 084691838391 |
| État | Nouveau |
- Designed to customize your Café refrigerator
- Kit includes three handles for the refrigerator doors and freezer drawer
Produits compatibles
CWE23SPCYE22SP
Garantie
1-Year Limited Warranty


