Votre panier est vide
Upgrade your refrigerator’s style with the Café™ 2-piece Refrigerator Handle Kit. This kit offers a modern, cohesive look that complements any kitchen décor. Built for both beauty and durability, it’s the ideal solution for homeowners who want their appliances to reflect their personal taste.
Points forts du design
- Brushed copper finish provides a unique and striking accent
Pourquoi vous l'aimerez
- Allows for personalization of your refrigerator's appearance
| UGS/Modèle | CXMS2H2PNCU |
| Marque | Café |
| Couleur | Brushed Copper |
| Pieces | 2 |
| Width | 5" |
| Height | 36" |
| Depth | 5" |
| Weight | 6 lbs |
| UPC | 084691851054 |
| État | Nouveau |
- Designed exclusively for the Café Customizable Modern Glass Collection
Produits compatibles
CZS22MP2NS1
Garantie
Limited 1-year any part of the accessory

