Votre panier est vide
Store more with the Café™ ENERGY STAR® 27.6 Cu. Ft. Smart 4-Door French-Door Refrigerator. Its spacious interior, in-door ice maker, and external water dispenser provide ultimate convenience. ENERGY STAR® certification ensures energy savings, while smart features offer remote control and monitoring—perfect for large families and tech-forward homes.
Points forts du design
- 4-Door Design
- Customizable Hardware
- Matte Black Finish
- Full-width back panel LED lighting
Pourquoi vous l'aimerez
- Flexible storage with a convertible drawer that has 4 temperature settings
- Find items easily with a dramatic, full-width LED light wall
- Always have filtered water ready with the integrated AutoFill pitcher
| UGS/Modèle | CVE28DP3ND1 |
| Marque | Café |
| Modèle | CVE28DP3ND1 |
| Couleur | Matte Black |
| Capacity | 27.6 cu. ft. |
| Ice Maker | In-Door |
| Energy Star | Yes |
| Configuration | 4-Door French Door |
| Water Dispenser | External |
| Width | 35.625" |
| Height | 69.875" |
| Depth | 36.75" |
| Weight | 410 lbs |
| UPC | 084691850789 |
| État | Nouveau |
- Wi-Fi Connectivity
- Convertible Drawer with Soft Freeze
- LED Light Wall
- TwinChill™ Evaporators
- AutoFill Water Pitcher
- Advanced Water Filtration
Compatible maison intelligente
SmartHQ AppAmazon AlexaGoogle Assistant
Accessoires inclus
- AutoFill Water Pitcher
Garantie
1-Year Limited Parts & Labor, 5-Year Limited Sealed System
.webp&w=1920&q=75)
.webp&w=1920&q=75)
.webp&w=1920&q=75)
.webp&w=1920&q=75)
.webp&w=1920&q=75)
.webp&w=1920&q=75)
.webp&w=1920&q=75)














