Votre panier est vide
The Café™ 30" Smart Slide-In Range combines radiant cooktop technology with True European Convection for exceptional results. With five radiant elements, a spacious 5.7 cu. ft. oven, and a convenient warming drawer, this range is perfect for multitasking home cooks. Smart features and self-clean options make it easy to maintain, while the front-control design offers a sleek, modern look for any kitchen.
Points forts du design
- Slide-in design for a built-in look
- Front controls
- Matte White finish
- Customizable handles and knobs
Pourquoi vous l'aimerez
- Achieve a seamless, built-in look in your kitchen
- Cook and bake like a pro with True European Convection
- Control your oven from anywhere using your smartphone
| UGS/Modèle | CCES700P4MW2 |
| Marque | Café |
| Couleur | Matte White |
| Drawer | Warming Drawer |
| Cooktop | 5 Element Radiant Smoothtop |
| Voltage | 240V |
| Amperage | 40A |
| Capacity | 5.7 cu. ft. |
| Cleaning | Self-Clean with Steam Clean Option |
| Convection | True European Convection with Precise Air |
| Width | 29.875" |
| Height | 37.375" |
| Depth | 29.5" |
| Weight | 235 lbs |
| UPC | 084691840322 |
| État | Nouveau |
- Five radiant cooking elements including a Power Boil element
- True European Convection with Precise Air
- No-Preheat Air Fry
- Warming drawer
- Temperature probe
Compatible maison intelligente
SmartHQ AppAmazon AlexaGoogle Assistant
Accessoires inclus
- 1 Roller Rack
- 2 Self-Clean Heavy-Duty Racks
- Temperature Probe
Garantie
Limited 1-year entire appliance



