Votre panier est vide
Reimagine your cooking with the Café™ 30" Smart Induction and Convection Range, featuring an in-oven camera for real-time monitoring. With a 5.7 cu. ft. capacity, induction cooktop, and convection oven, this range delivers precision and efficiency. Smart controls and a sleek slide-in design make it ideal for tech-savvy cooks who demand both performance and innovation in their kitchen.
Points forts du design
- Customizable hardware
- Edge-to-edge induction cooktop
- Backlit glass touch controls
Pourquoi vous l'aimerez
- Fast, precise, and efficient cooking with induction
- Monitor cooking progress remotely with the in-oven camera
- Step-by-step guided recipes for perfect results
| UGS/Modèle | CHS90XP2MS1 |
| Marque | Café |
| Couleur | Stainless Steel |
| Amps | 40A |
| Cooktop | 5 Induction Elements |
| Voltage | 240V/208V |
| Capacity | 5.7 cu. ft. |
| Oven Type | Single Oven, Convection |
| Energy Star | No |
| Width | 29.875" |
| Height | 37.375" |
| Depth | 29.5" |
| Weight | 215 lbs |
| UPC | 084691854900 |
| État | Nouveau |
- Gourmet Guided Cooking
- In-Oven CookCam™
- Precision cooktop sensor
- True European Convection with Precise Air
- No-Preheat Air Fry
- Temperature Probe
- Self-Clean with Steam Clean option
Compatible maison intelligente
Amazon AlexaGoogle AssistantSmartHQ App
Accessoires inclus
- 3 Oven Racks
- Temperature Probe
- Precision Cookware (Pot)
Garantie
Limited 1-year entire appliance









