Votre panier est vide










Haier 1.6 cu. ft. Over-the-Range Microwave Oven
UGS: QVM7167RNCSS|État: Nouveau
$749.00
En stock
Color: Stainless Steel
Stainless OTR
Qté:
-+
Stainless OTR
Points forts du design
- Stainless Steel finish
- Integrated design for over-the-range installation
Pourquoi vous l'aimerez
- Automatically adjusts cooking time and power with sensor cooking
- Removes smoke, steam, and odors with powerful venting
- Illuminates the cooktop below with bright lighting
| UGS | QVM7167RNCSS |
| Marque | Haier |
| Modèle | QVM7167RNCSS |
| Couleur | Stainless Steel |
| Voltage | 120V |
| Wattage | 1000W |
| Capacity | 1.6 cu. ft. |
| Venting System | Two-Speed, 300-CFM |
| Cooking Controls | Sensor Cooking |
| Width | 29.875" |
| Height | 16.5" |
| Depth | 15.25" |
| Weight | 58 lbs |
| État | Nouveau |
- Sensor Cooking Controls
- Two-Speed, 300-CFM Venting System
- Charcoal Filter
- Cooktop Lighting
- Turntable
- Express Cook
Accessoires inclus
- Installation Hardware
- Charcoal Filter
Garantie
1-Year Limited