Votre panier est vide



Haier 1.4 cu. ft. Over-the-Range Microwave Oven
UGS: HMV1472BHS|État: Nouveau
$999.00
En stock
Color: Black Stainless
Stainless OTR
Qté:
-+
Stainless OTR
Points forts du design
- Black Stainless finish
- Sleek over-the-range design
Pourquoi vous l'aimerez
- Automatically optimizes cooking time and power with sensor cooking
- Enhances kitchen air quality with efficient ventilation
- Adds a modern touch with its black stainless finish
| UGS | HMV1472BHS |
| Marque | Haier |
| Modèle | HMV1472BHS |
| Couleur | Black Stainless |
| Voltage | 120V |
| Wattage | 950W |
| Capacity | 1.4 cu. ft. |
| Venting System | Two-Speed, 300-CFM |
| Cooking Controls | Sensor Cooking |
| Width | 23.875" |
| Height | 16.5" |
| Depth | 15.25" |
| Weight | 56 lbs |
| État | Nouveau |
- Sensor Cooking
- Two-Speed, 300-CFM Venting System
- Charcoal Filter
- Cooktop Lighting
- Turntable
- Instant On Controls
Accessoires inclus
- Installation Hardware
- Charcoal Filter
Garantie
1-Year Limited