Votre panier est vide
Transform your kitchen with the Café™ Customizable Kit for Over-the-Range Microwave in Brushed Copper. This striking metal kit is perfect for those who want to infuse warmth and elegance into their kitchen design. The brushed copper finish delivers a bold, contemporary accent that complements a variety of color palettes and appliance styles.
Easy to install and built to last, this kit empowers you to create a cohesive, designer-inspired kitchen. It’s the ideal choice for homeowners who value both style and quality in their appliances.
Points forts du design
- Brushed Copper finish provides a bold, unique statement
Pourquoi vous l'aimerez
- Personalize your kitchen appliances to match your style
| UGS/Modèle | CXOTRHKPMCU |
| Marque | Café |
| Couleur | Brushed Copper |
| Material | Metal |
| Width | 30" |
| Height | 4" |
| Depth | 4" |
| Weight | 2 lbs |
| UPC | 084691838857 |
| État | Nouveau |
- Designed for use with Café over-the-range microwaves
- Provides a custom look to your appliance
Accessoires inclus
- 1 Microwave Handle
Produits compatibles
Café Over-the-Range Microwaves
Garantie
Limited 1-year entire appliance parts
