Votre panier est vide
Upgrade your kitchen with the GE 30" Free-Standing Electric Self-Clean Range. With a spacious 5.0 cu. ft. oven and a radiant smoothtop glass cooktop, this range is perfect for family meals and entertaining. The powerful 3100W Power Boil element speeds up meal prep, while the self-clean feature simplifies maintenance. Its classic white finish complements any decor, making it a reliable and stylish choice for any home.
Pourquoi vous l'aimerez
- Cleans the oven cavity without the need for scrubbing
- Fast boiling with powerful 3,100-watt element
- Even baking results from upper and lower elements
| UGS/Modèle | JCB630DKWW |
| Marque | GE |
| Modèle | JCB630DKWW |
| Couleur | White |
| Cooktop | Radiant Smoothtop Glass |
| Capacity | 5.0 cu. ft. |
| Cleaning Type | Self-Clean |
| Power Boil Element | 9"/6" 3100W |
| Width | 29.875" |
| Height | 47" |
| Depth | 28" |
| Weight | 148 lbs |
| UPC | 084691823890 |
| État | Nouveau |
- Dual-element Bake
- Sensi-Temp Technology
- Self-clean oven
- Removable Full-Width Storage Drawer
Garantie
Limited 1-year entire appliance
.webp&w=1920&q=75)

.webp&w=1920&q=75)
.webp&w=1920&q=75)




