Votre panier est vide
Front ControL Electric
Points forts du design
- Front Control Design
- Stainless Steel finish
Pourquoi vous l'aimerez
- Flexible cooking with expandable elements
- Easy cleanup with Steam Clean
| UGS | FCFE306CAS |
| Marque | Frigidaire |
| Modèle | FCFE306CAS |
| Couleur | Stainless Steel |
| Voltage | 240V |
| Capacity | 5.7 cu. ft. |
| Convection | No |
| Self-Clean | Yes (Steam Clean option) |
| Cooktop Type | Smoothtop |
| Number of Elements | 5 |
| Width | 29.875" |
| Height | 37.25" |
| Depth | 29.25" |
| Weight | 170 lbs |
| UPC | 047199201642 |
| État | Nouveau |
- SpaceWise® Expandable Elements
- Keep Warm Zone
- Extra Large Element
- Storage Drawer
- Steam Clean
Accessoires inclus
- Anti-tip bracket
- Oven racks
Garantie
1 Year Limited
