Votre panier est vide
Aucune description disponible pour ce produit.
Points forts du design
- Front Control Design
- Black Stainless Steel finish
Pourquoi vous l'aimerez
- Healthier cooking with Air Fry
- Faster and more even baking with True Convection
- Flexible cooking
| UGS | FCRG3083AD |
| Marque | Frigidaire |
| Couleur | Black Stainless Steel |
| Grates | Continuous Grates |
| Air Fry | Yes |
| Voltage | 120V |
| Capacity | 5.0 cu. ft. |
| Convection | True Convection |
| Self-Clean | Yes (Steam Clean option) |
| Cooktop Type | Gas Burners |
| Number of Burners | 5 |
| Width | 29.875" |
| Height | 37.25" |
| Depth | 29.25" |
| Weight | 170 lbs |
| UPC | 047199201611 |
| État | Nouveau |
- True Convection
- Air Fry
- Quick Boil Burner
- Low Simmer Burner
- Continuous Grates
- Storage Drawer
- Steam Clean
Accessoires inclus
- Anti-tip bracket
- Oven racks
Garantie
1 Year Limited
