Votre panier est vide
Transform your range with the Café™ Commercial-Style Range Handle and Knob Kit. Designed for a bold, professional look, this kit offers both style and functionality, making it easy to upgrade your appliance. Perfect for home chefs and design enthusiasts, it delivers a commercial-grade feel to your kitchen.
Points forts du design
- Brushed Brass finish for a professional, customized look
Pourquoi vous l'aimerez
- Allows you to personalize your cooking appliance to match your kitchen design
| UGS/Modèle | CXFCHHKPMCG |
| Marque | Café |
| Modèle | CXFCHHKPMCG |
| Couleur | Brushed Brass |
| Width | 6" |
| Height | 34" |
| Depth | 6" |
| Weight | 8 lbs |
| UPC | 084691838490 |
| État | Nouveau |
- Designed to customize your Café Commercial-Style Range
- Kit includes one handle and multiple knobs
Produits compatibles
CCHS900PCCHS950P
Garantie
1-Year Limited Warranty




