Votre panier est vide
Personalize your Café™ induction range with the Customizable Professional Collection Kit in stainless steel. This 8-piece metal kit brings a sleek, modern touch to your kitchen, allowing you to match your appliances with your décor. Designed for easy installation and lasting durability, it’s ideal for homeowners who value both style and substance.
Points forts du design
- Brushed Stainless finish
- Cross-hatched texture on knobs and handle ends
Pourquoi vous l'aimerez
- Personalize your kitchen aesthetic
- Match other stainless steel appliances
| UGS/Modèle | CXFCHHKPMSS |
| Marque | Café |
| Couleur | Brushed Stainless |
| Pieces | 8 |
| Material | Metal |
| Width | 25.5" |
| Height | 4.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 4 lbs |
| UPC | 084691842102 |
| État | Nouveau |
- Allows for customization of your range's appearance
- Professional-grade design and materials
Accessoires inclus
- 1 Range Door Handle
- 7 Knobs
Produits compatibles
CHS900P2MS1CHS900P3MD1CHS900P4MW2CHS950P2MS1CHS950P3MD1CHS950P4MW2
Garantie
1 Year Limited Parts


