Votre panier est vide
Give your gas range a custom look with the Café™ Customizable Professional Collection Kit. This 8-piece set features robust, stylish hardware designed to elevate your kitchen’s aesthetic. Perfect for those who want their appliances to reflect their personality, this kit offers both beauty and resilience.
Points forts du design
- Professional-grade feel and finish
- Durable construction
Pourquoi vous l'aimerez
- Allows for personalization of your appliance
- Easy to install for a quick kitchen update
| UGS/Modèle | CXFCGHKPMFB |
| Marque | Café |
| Couleur | Matte Black |
| Pieces | 8 |
| Width | 33" |
| Height | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 5 lbs |
| UPC | 084691842783 |
| État | Nouveau |
- Designed to fit select Café gas ranges
- Provides a custom, professional look to your kitchen
Accessoires inclus
- 1 Handle
- 7 Knobs
Produits compatibles
C2S900P2MS1C2S950P2MS1CGS700P2MS1CGS750P2MS1C2S900P3MD1C2S950P3MD1CGS700P3MD1CGS750P3MD1
Garantie
Limited 1-year parts and labor



