Votre panier est vide
Personalize your induction range with the Café™ Customizable Professional Collection Kit. With 8 premium pieces, this kit lets you showcase your style while ensuring a seamless fit and finish. Designed for those who demand excellence, it’s the ideal upgrade for any modern kitchen.
Points forts du design
- Professional-grade feel and finish
- Durable construction
Pourquoi vous l'aimerez
- Allows for personalization of your appliance
- Easy to install for a quick kitchen update
| UGS/Modèle | CXFCHHKPMCU |
| Marque | Café |
| Couleur | Brushed Copper |
| Pieces | 8 |
| Width | 33" |
| Height | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 5 lbs |
| UPC | 084691842813 |
| État | Nouveau |
- Designed to fit Café induction ranges
- Provides a custom, professional look to your kitchen
Accessoires inclus
- 1 Handle
- 7 Knobs
Produits compatibles
CCHS900P2MS1CCHS950P2MS1CCHS900P3MD1CCHS950P3MD1CCHS900P4MW2CCHS950P4MW2
Garantie
Limited 1-year parts and labor





