Votre panier est vide
Add a touch of luxury to your induction range with the Café™ Customizable Professional Collection Kit. Featuring 8 expertly crafted pieces, this kit allows you to tailor your appliance’s appearance to your personal style. Designed for those who appreciate fine details, it delivers both durability and elegance for the contemporary kitchen.
Points forts du design
- Professional-grade feel and finish
- Durable construction
Pourquoi vous l'aimerez
- Allows for personalization of your appliance
- Easy to install for a quick kitchen update
| UGS/Modèle | CXFCHHKPMBT |
| Marque | Café |
| Couleur | Brushed Black |
| Pieces | 8 |
| Width | 33" |
| Height | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 5 lbs |
| UPC | 084691842844 |
| État | Nouveau |
- Designed to fit Café induction ranges
- Provides a custom, professional look to your kitchen
Accessoires inclus
- 1 Handle
- 7 Knobs
Produits compatibles
CCHS900P2MS1CCHS950P2MS1CCHS900P3MD1CCHS950P3MD1CCHS900P4MW2CCHS950P4MW2
Garantie
Limited 1-year parts and labor


