Votre panier est vide
Give your Café Front Control Electric Range a bold new look with this Handle and Knob Kit. Built for durability and style, the kit offers a seamless fit and effortless installation. Ideal for those who appreciate both aesthetics and practicality, it’s the perfect way to refresh your kitchen’s centerpiece.
Points forts du design
- Matte Black finish provides a bold, modern look
Pourquoi vous l'aimerez
- Allows you to create a custom kitchen style that matches your decor
| UGS/Modèle | CXFCEHKPMFB |
| Marque | Café |
| Couleur | Matte Black |
| Width | 32.5" |
| Height | 5.5" |
| Depth | 8" |
| Weight | 7 lbs |
| UPC | 084691839798 |
| État | Nouveau |
- Complete kit to customize select Front Control Electric Ranges
Accessoires inclus
- 2 Handles
- 6 Knobs
Produits compatibles
CES700P2MS1CES700P3MD1CES700P4MW2CHS900P2MS1CHS900P3MD1CHS900P4MW2
Garantie
Limited 1-year entire appliance


