Votre panier est vide
Refresh your Café Front Control Electric Range with this Handle and Knob Kit, featuring a sleek, modern finish. Designed for easy installation and a flawless fit, this kit enhances both the look and feel of your range. It’s perfect for homeowners looking to add a personal touch to their kitchen appliances.
Points forts du design
- Brushed Copper finish offers a unique and striking appearance
Pourquoi vous l'aimerez
- Allows you to create a custom kitchen style that matches your decor
| UGS/Modèle | CXFCEHKPMCU |
| Marque | Café |
| Couleur | Brushed Copper |
| Width | 32.5" |
| Height | 5.5" |
| Depth | 8" |
| Weight | 7 lbs |
| UPC | 084691839781 |
| État | Nouveau |
- Complete kit to customize select Front Control Electric Ranges
Accessoires inclus
- 2 Handles
- 6 Knobs
Produits compatibles
CES700P2MS1CES700P3MD1CES700P4MW2CHS900P2MS1CHS900P3MD1CHS900P4MW2
Garantie
Limited 1-year entire appliance


