Votre panier est vide
Transform your Café Front Control Electric Range with this Handle and Knob Kit in a contemporary finish. The kit is engineered for durability and a perfect fit, making it easy to update your appliance’s appearance. Perfect for those who value both form and function, this kit brings a modern touch to your kitchen.
Points forts du design
- Brushed Brass finish provides a warm, luxurious accent
Pourquoi vous l'aimerez
- Allows you to create a custom kitchen style that matches your decor
| UGS/Modèle | CXFCEHKPMCG |
| Marque | Café |
| Couleur | Brushed Brass |
| Width | 32.5" |
| Height | 5.5" |
| Depth | 8" |
| Weight | 7 lbs |
| UPC | 084691839804 |
| État | Nouveau |
- Complete kit to customize select Front Control Electric Ranges
Accessoires inclus
- 2 Handles
- 6 Knobs
Produits compatibles
CES700P2MS1CES700P3MD1CES700P4MW2CHS900P2MS1CHS900P3MD1CHS900P4MW2
Garantie
Limited 1-year entire appliance


