Votre panier est vide
Upgrade your Café Front Control Electric Range with this Handle and Knob Kit in a striking finish. Designed for both aesthetics and comfort, the kit provides a cohesive, high-end look while ensuring smooth operation. Ideal for homeowners seeking to personalize their range, this kit offers a simple yet impactful way to enhance your kitchen’s style.
Points forts du design
- Brushed Bronze finish adds a touch of classic elegance
Pourquoi vous l'aimerez
- Allows you to create a custom kitchen style that matches your decor
| UGS/Modèle | CXFCEHKPMBZ |
| Marque | Café |
| Couleur | Brushed Bronze |
| Width | 32.5" |
| Height | 5.5" |
| Depth | 8" |
| Weight | 7 lbs |
| UPC | 084691839811 |
| État | Nouveau |
- Complete kit to customize select Front Control Electric Ranges
Accessoires inclus
- 2 Handles
- 6 Knobs
Produits compatibles
CES700P2MS1CES700P3MD1CES700P4MW2CHS900P2MS1CHS900P3MD1CHS900P4MW2
Garantie
Limited 1-year entire appliance


