Votre panier est vide
Bring commercial-style performance to your home with the Café™ 36" Smart All-Gas Range. Featuring six sealed burners and a spacious 6.2 cu. ft. oven, this range is perfect for ambitious cooks and entertainers. The robust design and professional-grade features ensure consistent, high-powered results for every meal.
Smart technology lets you control your range remotely, while the commercial-inspired styling elevates any kitchen. Ideal for those who demand both power and precision.
Points forts du design
- Commercial-Style Design
- Customizable Hardware
Pourquoi vous l'aimerez
- Get the most out of your smart oven with Precision Oven Modes that help you entertain with confidence
- Evenly heat large pans with the unique Inspiral burner that swirls the flame
| UGS/Modèle | CGY366P4TW2 |
| Marque | Café |
| Modèle | CGY366P4TW2 |
| Couleur | Matte White |
| Burners | 6 Sealed Burners |
| Capacity | 6.2 cu. ft. |
| Configuration | Single Oven |
| Width | 35.875" |
| Height | 35.25" |
| Depth | 28.25" |
| Weight | 360 lbs |
| UPC | 084691848950 |
| État | Nouveau |
- Reverse Air Convection
- 21,000 BTU Multi-Ring Burner
- 10,000 BTU Inspiral Burner
- Precision Oven Modes
- Self-Clean with Steam Clean Option
- Temperature Probe
Compatible maison intelligente
SmartHQ AppAmazon AlexaGoogle AssistantIFTTT
Accessoires inclus
- 1 Self-Clean Roller Rack
- 2 Self-Clean Flat Racks
- 1 Temperature Probe
- 1 Wok Ring
Garantie
1 Year Limited Parts & Labor









