Votre panier est vide
Complete the look of your 36" Café Professional Range with this sleek Café™ Professional Range Toe Kick. Designed specifically for 36-inch Café Professional Ranges, this accessory adds a polished, built-in appearance to your kitchen.
Perfect for homeowners seeking a seamless, professional finish, the toe kick is crafted for durability and style, ensuring your range stands out as a centerpiece in your culinary space.
Points forts du design
- Matte White finish
Pourquoi vous l'aimerez
- Creates a seamless, integrated look for your professional range
| UGS/Modèle | CXPR6TKPMWS |
| Marque | Café |
| Couleur | Matte White |
| For Use With | 36" Café Professional Ranges |
| Width | 35.875" |
| Height | 3.875" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 5 lbs |
| UPC | 084691845188 |
| État | Nouveau |
- Covers the legs of the range to provide a finished, built-in look
Produits compatibles
C2Y366P2MS1C2Y366P3MD1C2Y366P4MW2CGY366P2MS1CGY366P3MD1CGY366P4MW2
Garantie
Limited 1-year



