Votre panier est vide
Upgrade your 36" Café Professional Range or Rangetop with the Café™ Handle and Knob Kit. This kit includes one handle and seven knobs, allowing you to personalize your appliance with a touch of luxury.
Engineered for a perfect fit and easy installation, this kit is ideal for homeowners who appreciate both function and style. Transform your kitchen with Café’s signature design and attention to detail.
Points forts du design
- Brushed Bronze finish
Pourquoi vous l'aimerez
- Personalize your kitchen with custom hardware
| UGS/Modèle | CXPR6HKPTBZ |
| Marque | Café |
| Couleur | Brushed Bronze |
| For Use With | 36" Café Professional Ranges and Rangetops |
| Kit Includes | 1 Handle, 7 Knobs |
| Width | 4" |
| Height | 4" |
| Depth | 38" |
| Weight | 5 lbs |
| UPC | 084691839217 |
| État | Nouveau |
- Allows for appliance customization
- Designed for a perfect fit
Produits compatibles
CGY366P2MS1CGY366P3MD1CGY366P4MW2CGU366P2MS1CGU366P3MD1CGU366P4MW2
Garantie
Limited 1-year


