Votre panier est vide
Enhance your cooking experience with the Café™ 30" Slide-In Range Handle and Knob Kit. This 6-piece set is designed for both style and function, offering a premium finish and comfortable grip. Perfect for those who want to coordinate their range with other Café appliances, it’s a simple way to elevate your kitchen’s look.
Points forts du design
- Matte Black finish provides a bold, modern look
Pourquoi vous l'aimerez
- Allows for personalization of your range's appearance
| UGS/Modèle | CXQW1H1PPFB |
| Marque | Café |
| Couleur | Matte Black |
| Pieces | 6 |
| Width | 5" |
| Height | 36" |
| Depth | 5" |
| Weight | 6 lbs |
| UPC | 084691845213 |
| État | Nouveau |
- Kit includes one handle and five knobs
- Designed exclusively for the Café Customizable Professional Collection
Produits compatibles
CGS700P2MS1CGS750P2MS1C2S900P2MS1
Garantie
Limited 1-year any part of the accessory

